Біфуркації квазіперіодичних біжучих хвиль в дискретних нелінійних рівняннях типу Шредінгера

Loading...
Thumbnail Image

Date

Authors

Бак, Сергій
Ковтонюк, Галина
Шацовний, Сергій
Bak, Serhii
Kovtoniuk, Halyna
Shatsovnyi, Serhii

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Abstract

У статті досліджуються біфуркації розв’язків у вигляді біжучих хвиль для дискретних нелінійних рівнянь типу Шредінгера. Встановлено умови існування квазіперіодичних розв'язків у випадку, коли резонансні умови не виконуються. The article investigates the bifurcations of traveling wave solutions for discrete nonlinear Schrödinger-type equations. Conditions for the existence of quasi-periodic solutions are established in cases where resonance conditions fail.

Description

Citation

Бак С., Ковтонюк Г., Шацовний С. Біфуркації квазіперіодичних біжучих хвиль в дискретних нелінійних рівняннях типу Шредінгера. Науково-популярний альманах «Математика та інформатика навколо нас». Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського. [Електронне мережне видання]. Вінниця, 2024. Вип. 8. С. 3-6.

Endorsement

Review

Supplemented By

Referenced By