Now showing items 1-6 of 6

  • Виникнення землі, сонця, галактики 

   Кульматицький, Валерій (Вінниця: ТВОРИ, 2023)
   Ця робота має на меті побудувати нову теорію виникнення Всесвіту на основі так званого холодного протон-протонного синтезу експериментально відкритого британцем Мартіном Флейшманом у 1989 році.
  • Дослідження космічних променів: історія та сучасність 

   Куценко, Тетяна (Вінниця : Твори, 2020)
   У статті проаналізовано історію дослідження космічних променів. З’ясовано особливості розвитку космонавтики. Визначено послідовність дослідження космічних явищ.
  • Життя у Всесвіті 

   Гончар, Ілля (Вінниця: ТВОРИ, 2023)
   Роботу присвячено аналізу, дослідженню і систематизації наукових матеріалів про пошуки життя та розум у Всесвіті. Ця проблема є актуальною в усі часи, а особливо тепер, коли розвиток надсучасних технологій відкриває ...
  • Плазма на Землі та в космосі 

   Бродзь, Олексій (Вінниця : Твори, 2020)
   У роботі розглянуто прояви плазми на Землі та в космосі. Наведено приклади її використання у різних сферах. Окреслено подальші можливості застосування. Проаналізовано результати сучасних досліджень плазми та наголошено на ...
  • Погляди людства на всесвіт і великий вибух. Бачення Стівена Хокінга та його теорія 

   Пучко, Анастасія (Вінниця : Твори, 2020)
   Описано погляди людства на Всесвіт та теорію Великого Вибуху. Коротко розглянуто біографію Стівена Хокінга та його теорію виникнення Всесвіту.
  • Сучасні уявлення про великомасштабну структуру Всесвіту 

   Коржан, Наталія (Вінниця : Твори, 2020)
   Розглянуто будову Всесвіту, його походження та структуру. Сучасні погляди на Всесвіт, а також роздуми щодо вагомого значення вивчення цієї великомасштабної структури для нашого світу.